Sign in to follow this  
Followers 0
Dzidek

zamknięty
Szybki Wywiad z...

9 posts in this topic

W dzisiejszym wywiadzie, osoba która była wytypowana do pytania dnia, osoba którą obżerają się pandy w zoo i osoba która nie potrafiła podjąć decyzji haha :D

Moi drodzy, w dzisiejszym wywiadzie w naszej skromnej redakcji zagościł @Bambus! Przywitajcie go Miło I Ciepło :D

A teraz zaczynamy ten ogień!

Oczywiście Legenda na początku:

Pytającym: Dzidek

Odpowiadającym: @Bambus

Dzidek:

Witam Cię Bardzo Serdecznie Bambus, po długich namowach, rozmowach oraz innych rzeczach witam Cię też w naszej redakcji!

Halo Halo Czy Tam jesteś?

Bambus:
Ehhh xD
No jak mus to mus :D

Dzidek:
Okej zatem doszliśmy do walki niczym w Dragon Ballu tylko, że słownej.
Na początku drogi Bambusku chciałbym abyś się nam przedstawił, jak masz na imię, ile masz wiosen, skąd pochodzisz ;) (Może być też nr pesel i adres korespondencyjny to sobie kredyt załatwię haha)

Bambus:
Siema nazywam się Bambus bo z imienia Mateusz nie korzystam i jakoś go nie lubię, mam 18 lat  :D no na tyle wyglądam ale w tym roku wybije 25 :(
Mieszkam w Kluczborku taka mieścinka w woj. Opolskim.

Dzidek:

O proszę Ty staruszku :D

Przejeżdżałem nie raz przez Twoje miasto, jednak nigdy nie zwracałem głębokiej uwagi, może pragniesz nam przedstawić co możemy znaleźć ciekawego w Twoim mieście i na czym warto zawiesić oko? :)

Bambus:
No i to jest właśnie problem że nie ma na niczym, no może na barach tylko jakieś laski idzie spotkać a tak to dla tych co sie będziecie musieli tu zatrzymać z niewiadomych powodów uwaga bo można wpierd*l wyłapać za nic :D

Dzidek:

Co Miasto to inny obyczaj, ale obyczaj tzw. wpier*olu widzę nie zmienia się nigdzie haha :D

Okej, a powiedz nam jakie są Twoje zainteresowania? I czym zajmujesz się na co dzień?

Bambus:
Jeszcze do czasu bardzo jarałem się sportami zimowymi ( bilard, lotki, karty ) hihi normalne też xD wiadomo trochę elektronika.
Na co dzień pracuję jako spawacz, praca jak praca nie mam jeszcze na to papierka więc mało mi płacą ale zawsze coś :D
Myślę że pod koniec tego roku już bd miał wszystko co chciałem więc będzie git.

Dzidek:
No to obyś odniósł sukces ;)

Jaką najbardziej tolerujesz kuchnie i jakie jest Twoje ulubione danie?

Bambus:
O matko xD chyba wszystko bym zjadł może z wyjątkiem wybitnie ostrego :P ulubione danie to lasagne <33
Nie jadłem na całym świecie ale nie powiem to jedno z tych marzeń właśnie :D

Dzidek:
Ok pomińmy obiad :D Bo sam zaraz zgłodnieje haha

Powiedz zapewne jak każdy słuchasz muzyki, czy są jakieś 3 kawałki, które chciałbyś nam tutaj polecić?

Bambus:
Hahaha no teraz to trafiłeś :D słucham prawie wszystkiego tak jak bym miał tak wybrać xDDD
To może te 3 które przed chwilą leciały u mnie, bo tak to ciężko kiedy zaczynałem słuchanie od metalu, potem rocku, rapu, hardstyle, dubstep teraz trapu to wybranie czegoś jest naprawdę ciężkie :P

Mikeboi - Missed
What You Want - Jonas Aden [Bass Boosted]
Bublon - Kolejny etap (prod. BTN) :D

Dzidek:
Haha ja myślałem że wbiją tu same prawilne rapy a tu proszę :D Bardzo ciekawie :D

Okej. Lecąc dalej z tematem naszego wywiadu.

Mówisz że pracujesz jako spawacz, powiedz jaką metodą głównie spawasz oraz czy zaliczyłbyś tą pracę do prac ciężkich?

Bambus:
Spawacz aluminium (aluuuuu) Nie jest ciężko no może na początku jak nie ogarniałem bo wcześniej na półautomacie robiłem w innej firmie i czasem nawyki mi wracały :P
Powiem tak jak się upalisz jak świnia to i z wyjściem do kibla bd Ci ciężko :D to zależy od dnia.
I tak by czasem @Trivor nie widział czasem się zdarzało po szybkim robić ale ciiii byle nie zobaczył xDDDDD

Dzidek:
Haha no to widzę branża w której można się pośmiać :D

Ok. Pomińmy codzienność przejdźmy trochę na skilluje

Właśnie, co do skilluje, może opowiesz nam jak się tu znalazłeś?

Bambus:
Kumpel mi pokazał tę sieć @Santa :D Wiesz nie ma tu żadnej za długiej historii mogę tylko wspomnieć że zanim naprawdę zaczęto mnie tu traktować na serio dostałem z 11 razy perma xD Hahaha

Dzidek:
To już wiem dlaczego tak się wyżywasz na każdym permami hahaha :D

Okej, a skąd pomysł na rangę Moderatora oraz Opiekuna serwera?

Bambus:
Nie mam co dużo pisać @Kika namawiała i tak jakoś wyszło :D

Dzidek:
Ahh ta Kika :D ja widzę że to nie grzeczna kobieta haha :D

Ok, powiedz jaką preferujesz najbardziej broń w counter strike i czy mógłbyś opisać dlaczego akurat ta?

Bambus:
Ak-47 i M4A1 no nie wiem może dla tego że tylko na nie mam haxy ustawione ale jakoś tak wygodnie się zabija :D

Dzidek:

Aż Ty czicie :D wiedziałem że grasz nie fair haha

Okej, a powiedz nam na jakim serwerze od skilluje możemy CIę spotkać i dlaczego akurat ten?

Bambus:
Hahaha to się wytnie że o haxach wspomniałem :P
No jak na teraz to na żadnym bo mam problemy z lapkiem :(
Ale nigdy do końca nie bd wiedzieć pod jakim nickiem gram :D

Dzidek:
Haha nie nie, tego nie wytniemy :D

Dobrze, to sądzę że przechodzimy do finału naszego krótkiego wywiadu i chciałbym Ci zadać jeszcze 3 pytania ;)

Powiedz czy chcesz celować jeszcze w jakąś rangę na forum?

Bambus:
Wiesz nieeee już nie niby mam tyle wolnego czasu że mogę siedzieć i cały czas na forum ale po co dobrze by było jak by ktoś młodszy to ogarniał uczył się i zdobywał doświadczenie  ;) Bez obrazy @H3roin3 oczywiście. Pisze tylko o sb w tym momencie :D
To że mam modka nie znaczy że jestem nie wiadomo kim xD Może się zdarzyć że @Kika mi go jt zabierze :P

Dzidek:
Może nie będzie tak źle haha :D

Okej, na przedostatnie pytanko oczywiście chciałbym abyś wymienił nam swoje 3 realne i 3 nie realne marzenia ;)

Bambus:
Hahahaha to ciekawie :D Raczej nie mam marzeń realnych bo do wszystkiego czego bd chciał lub zapragnę dojdę ciężką pracą :D

Ale nie realane ło kurde  :D
Mieć moc jak DBS <3
Wygrać miliony ( przez to jaki jest % na wygraną jest to w nie realnych ) :D
Zatrzymać się w takim wieku w jakim jestem i żyć wiecznie  :D

Dzidek:
Okej, a teraz na koniec oczywiście kogo chciałbyś pozdrowić :D

Bambus:

No to lecimy :D @Dzidek

@Heinkes @[URLOP] Swayze @Zawodowiec @Kika @Panoszący się zwierz Hermi @Panoszący się zwierz Boddi @Trivor :D

Specjalne podziękowania dla osoby która mnie namówiła na wywiad @Mały Agresorek :D
Dziękuje bardzo za wywiad  :)

Dzidek:

Ja również Bambus pozdrawiam Ciebie oraz wszystkie osoby z sieci skilluje.pl.

Dziękuje za wywiad i oczywiście was zapraszam do zapisów w Wywiadach ale także w Topowej10!

Na Dziś to Tyle z nami był @Bambus, a ja się teraz z wami żegnam!

Piona!

zamkniety.png

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0