Sign in to follow this  
Followers 0
Zmiksowany

zamknięty
Pan NakurFuckerIom

5 posts in this topic

Siemaneczko !! :)

Nick gracza na którego piszesz skargę: NakurFuckerIom 

Serwer: Only dd2 

Dobra, z racji takiej że pozwoliłem Sobie dzisiaj pograć chwilkę na dd2 chciałbym zgłosić czitera i rozpiszę mu demko, obiecałem mu to na serwerze więc tego dokonam. No i bardzo chętnie @Dzidek pomogę Ci i dam troszkę pracy (bo z tego co wiem lubisz ją ode mnie dostawać). Dobra to zaczynamy (a i dodam, że dużo stałych graczy mówiło, że On już ostatnio grał i uciekł przed jakimś adminem, no to teraz raczej nie ucieknie.) 

hltv: http://d1.hltv.org.pl/srv39070/HLTV-1802131242-de_dust2.dem.zip

5:18 - 5:23 - hm coś bardzo dziwnego, mianowicie wchodzi trupem na b gracz z ct jest nie widocznie ukryty a ten mu wali head'a (ciekawe) 

7:55-8:06 - Tutaj widać bardzo doskonale na czym nasz kolega lata, pięknie siadają heady, widzi przez smok'a no i pięknie skanuje :) (akcja w anarchii) 

8:11 - 8:55 - Piękny pokaz skill'a z piachu, doskonale wie kiedy wyjdzie gracz z ct i w którym miejscu się pokaże (chyba doskonale każdy to widzi) 

13:43 - 15:04 - zaczynamy od tego, piękny timing pokazany na przeciwniku w anarchii, potem mamy parę przeskoków (np: z anarchii do piachu, hltv ścięcie czy może gracz co innego), piękne heady wchodzą po drodze, a na końcu mamy kolejnego mistrza awp (zresztą sami zobaczcie i oceńcie Ci co będą to oglądać)

Więcej Mi się niestety nie chce pisać, tutaj są wystarczające chyba dowody :) 

Dla Mnie jak i dużej ilość graczy na serwerze ewidentnie koleś odpalony i jeszcze się tym szczycił na serwerze, tak jak napisałem wyżej stali gracze pisali, że kiedyś uciekł przed adminem no ale dzisiaj mu się nie udało, nie jestem tam adminem, nie było wtedy admina. Więc pozwoliłem Sobie na rozpisanie takiego czegoś ze względu na to by pokazać niektórym graczom, że niestety ale zawsze ktoś może Was zgłosić w taki sposób i na prawdę nie warto odpalać się jak nie ma admina. To, że nie ma admina to nie znaczy że na serwerze nie jest ktoś kto potrafi takie coś zrobić i troszkę się na tym zna. Pozdrawiam całą ekipę i zapraszam do oglądania :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam niestety nie zapisałem, mój błąd. On przeważnie jest rano na serwerze więc jak go złapie to tutaj będzie Ono podane 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0