Sign in to follow this  
Followers 0
Playerka :D

użytkownik przywitany
Hej ;3

21 posts in this topic

Witam wszystkich, którzy są na forum.

No to coś o sobie:

Jestem Paulina i mam osiemnaście lat. Aktualnie gram na serwerze Deathrun pod nickiem KopniecieDariji. Bardzo lubię psiaki jak i kotki <3. Moim ulubionym sportem jest piłka ręczna, którą trenuje. Natomiast moim ulubionym przedmiotem szkolnym jest język polski. 

Jeśli byście mogli to poproszę, żebyście w odpowiedziach pisali coś o sobie, przez to będę trochę lepiej was znała.

Siema :D Jestem Dawid nie długo 18 lat :D Zainteresowania: elektornika, cs 1.6 :D gram na serwerze DD2 jestem tam adminem i gram pod nickiem Trawa_Pale_Stresy :)) To chyba wsio :D 

Aaa i zapomniałem dodać lubię sobie zapalić ziółko :D

Witaj kochana :D

Ja jestem Karolina. Moja pasja może się troszkę od twojej różnić. Bo ja zamiast wywijać na boisku, to na parkiecie :D
Miło, że wpadłaś. Im więcej kobiet, tym panowie na tej sieci są coraz bardziej zgubieni xD :haha:

Zachęcam Cię do wspólnej gry na innych serwerach. Nikt nie gryzie ;v Choć pewnie prędzej Cię jakaś kobitka pokąsa, niż facet xD Różnie bywa. :D

Miłej gry! :D 

Hejooo :) Ja mam na imię Michał i też uprawiam sport a dokładniej piłkę ale nożną <3  interesuję się tak jak pisałem sportem ale i też muzyką , najlepszy przedmiot zdecydowanie Matma :)  zapraszam na 4MAPS

Cześć Marcin lat 26 magazynier . Zainteresowania to sport ( ale bardziej jeśli chodzi o wyniki itp- bukmacherka). :P 

Lubię posłuchać deephouse i to tyle .

Zapraszamy na klasyka i na tsa poznasz nas bardziej :)

Pozdrawiam.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0