6 posts in this topic

1. Twój nick na serwerze: KopniecieDariji

2. Nick osoby, na którą chcesz złożyć skargę: DEADSHOCK95

3. Opis sytuacji: No to tak: Napisałam Ty kuwo do niego jakoś jedną godzinę przed banem za: Obraza Admina, ale to nie o to chodzi. No, więc zamiast mnie zbanować od razu jakby zrobił każdy admin to on poczekał z 3 minuty, aż się zmieni mapa. Później serwer był wyłączony, a następnie jak wbiłam po tej godzinie to on akurat dał mi za to bana. Co myślę, że jest nie słuszne gdyż powinien zrobić to od razu, a nie jak wbije po godzinie

4. Data i godzina zajścia sytuacji: 14.02.18 ok. 15:30

5. Świadkowie/dowody: Nie jestem pewna, ale może to widział Leagander Pesekonder oraz mam wycinkę z konsoli. Dał mi on bana na jeden dzień .

[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin DEADSHOCK95. 
[AMXBans] There are 23 hours , 47 minutes and 45 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : KopniecieDariji 
[AMXBans] Reason : ' obraza admina ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ skilluje.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 439854057 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 89.64.20.244 ' 
[AMXBans] =============================================== 
R_LoadSkys: Couldn't load gfx/env/noel_rt.tga
Kicked by Console:  You are BANNED. Check your console.
Kicked : You are BANNED. Check your console.

A no i to nie obraza chyba jak napisałam ty kuwo a nie ty ku*wo bez ,,*"

powiem tak 
jest to ciężka sprawa ze względu na to że istnieje prawdopodobienstwo ze chcial uzyc komendy amx_banmenu co przy wybieraniu mapy nie działa bo vote mapy ma priorytet więc, jest mozliwosc ze chcial ci dac bana na nastepnej mapie po czym serwer mial crash i ty prawdopodobnie nie weszlas na serwer ale gdy weszlas na serwer on poprostu dal ci bana. 

@d4ri4 musisz przeanalizowac hltv xD

edit: niestety z tych godzin nie ma HLTV ;/

haha :D Nie zrobiłem tego od razu, bo po chwili mnie wywaliło z serwera,a później to tylko czekałem aż wbijesz i dałem ci go więc ban słuszny i to nie pierwszy raz jak tak do mnie tak napisałaś :D

Ja myślę, że to nic nie zmienia, to że serwer nie działał to nie jest jakieś "przedawnienie".

Skoro dał Ci bana później, to miał do tego jakiś powód (napisany przez niego wyżej), co nic nie zmienia, bo ban był słuszny. Nie myśl, że jak "obrazisz" kogoś używając chociażby cenzury, to się to nie liczy i obrazy nie ma. Admin nie jest głupi, wie co miałaś na myśli i jak najbardziej może czuć się urażony. 

Na Twoje szczęście @DEADSHOCK95 prosił mnie o unbana, pod warunkiem, że więcej razy to się nie powtórzy, więc go dostaniesz. Następnym razem po prostu daruj sobie takie teksty :) 

rozwiazany.png

Guest
This topic is now closed to further replies.