Sign in to follow this  
Followers 0
RagnarLothbrog

[Poradnik] jak wrzucić SS'y na nasze forum

1 post in this topic

 

Witam , jeśli dostałeś bana na jakimś naszym serwerze z powodem ,, Wrzuć SS'y na forum Skilluje.pl " to ten temat jest dla cb :) .


Gdzie znaleźć SS'y ?

1) Na początku wchodzicie do folderu , gdzie macie zainstalowanego CS'a i szukacie w nim folderu cstrike lub cstrike_polish ( cstrike - wersja dla osób które nie posiadają gry na steam a cstrike_polish - osoby które posiadają grę na steam . ) 

Poradnik1.png

W folderze cstrike lub cstrike_polish , szukamy określoną ilość plików graficznych , których nazwą jest nazwa mapy - przykładowo awp_india0000 . 

Poradnik2.png

Jeśli już znalazłeś swoje SS'y, teraz musisz je spakować je w paczkę za pomocą WinRAR'a i wrzucamy je na Hosting Zippyshare.com.

Poradnik3.png

Jak już paczka z SS'ami zostanie wrzucona na hosting , kopiujecie link zaznaczony na czerwono ( ponieważ będzie on potrzebny do Waszej prośby o odbanowanie . )

aBwUwJO.png

Następnie składacie prośbę o Odbanowanie w Dziale ,, Wstaw SS'y" . Trzeba w tedy wejść w ten dział i skopiować ,, Wzór '' który w dziale będzie. 

Jak już dojdziecie do : link do SS-esów to Kopiujemy Link i go tam wklejamy . Najlepiej w tedy mieć otworzone okno na Zippyshare.com i skopiować link i go wkleić . 

( Mam na dzieję że dzięki temu poradnikowi już wiecie jak wstawić SS'y ) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0