Sign in to follow this  
Followers 0
Neqz.

brak unbana
Ban 18 GodA1M^Neqz. DEMKO

6 posts in this topic

Posted (edited)

Nick: GodA1M^Neqz. 
Data i godzina: okolo 16
Serwer: dd2#2
Admin przez którego zostałeś zbanowany: Zmiksowany (Cziq #Zamaskowany)
Powód bana: Czitowanie 

Link do bana AmxBans'a(CS 1.6):
Informacja z konsoli:  =====================================================
[AMXBans] Zostales zbanowany przez admina: Zmiksowany !
[AMXBans] Dlugosc bana: permanently
[AMXBans] Zbanowany nick: GodA1M^Neqz.
[AMXBans] Powod: Czitowanie!
[AMXBans] Mozesz odwolac sie na www.how2kill.pl !
[AMXBans] Twoje SteamID : VALVE_2:0:1231449323 !
[AMXBans] Twoje IP : 89.231.76.3:3617
============================================
Dowody: Nie mam nic..
Uzasadnienie sytuacji: Grałem sobie, Cziq kazał mi się ładnie pożegnać, więc się pożegnałem i dostałem bana :/ 

@CziQ # Zamaskowany Rozpisz :P 

@123. jakie brak UB ? hmm

 

Edited by Neqz.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ty masz przecież kolego brak ub więc po co ty odwołanie piszesz ? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To jest śmieszne kolego. Nie będę się rozpisywał w rozpisce na kogoś kto jest odpalony i potwierdzi to calutki serwer stałych graczy. 

link o hltv: http://d1.hltv.org.pl/srv44668/HLTV-1803131545-de_dust2.dem.zip

2.50 - 2.57 - WH (doskonale wiedziałeś, że zaraz ktoś wyjdzie idealnie przykampiłeś i poczekałeś na ofiarę. - no ale rozumiem mógł być to farcik i zbieg okoliczności, że zbiegając od B w stronę respa CT doskonale wiedziałeś, iż rywal będzie chciał przebiec z długiej na romana. Rozumiem odpale :)

7.57 - 8.02 (można oglądać do końca aż zginie.) Szybka zmiana z noża na famasa a nawet jeszcze gracza nie zauważyłeś. (Byłeś dobrze wcelowany, doskonale wiedziałeś że koleś idzie przez ciemnie a nawet go słychać nie było. Zastanawia mnie nagle zmiana na famasa i te wcelowanie. Potem widać, że też doskonale wiesz gdzie jest rywal no ale niestety się nie udało...) 

10.17 - 10.24 - Wybiegasz perfekcyjnie wycelowany w głowę graczy, a potem możemy zauważyć coś bardzo dziwnego mianowicie ładny przeskok. No ale rozumiem hltv mogło mieć ścięcie... 

12.15 - 12.23 - Tutaj chyba komentarz jest zbędny. Wyskakujesz z bramy na środku od razu wcelowany w trupa (dodam iż są smoki na środku) rywala co ledwo widać w trupie a ty jesteś szybszy niż Robert Kubica za dobrych czasów. Proponuję zobaczyć demko parę .s wcześniej czyli jakoś 12.10 odpał bardzo perfekcyjnie jeździ po txt. 

14.52 - 14.55 - Idealnie wymierzone wszystko, doskonale wiedziałeś że koleś się zatrzymał w tym miejscu zrobiłeś ładny przeskok w lewo wycelowany w odpowiednie miejsce gdzie znajduje się rywal no i finish. 

15.57 - 16.19 - Tutaj komentarz do pierwszego gracza jest zbędny (mogłeś go usłyszeć, iż wychodzi na B ) ale bardzo zastanawia mnie wyczucie czasu, doskonale wiesz gdzie i kiedy gracz wyjdzie. Jesteś od razu wcelowany i tylko czekasz. (No ale rozumiem mógł być to też zbieg okoliczności, że akurat w tym momencie wychodzili jak Ty patrzyłeś.) Koniec rundy też piękny, od razu wycelowany wiesz że gracz skoczy z gali na resp ct no ale niestety Sam siebie pogrzebał. (zresztą Sami zobaczcie)

17.09 - 17.15 - Rewelacyjny wjazd do górnego trupa. Szkoda, że tak latasz po txt... Pięknie wchodzisz od razu wycelowany na głowę rywala zresztą wiesz co nie będę się tutaj rozpisywał bo szkoda mojego czasu (sami zobaczcie)

18.03 - 18.08 - Gracz jeszcze nie wyszedł ale przecież Ty doskonale wiesz, że On zaraz wyjdzie. Czekasz na niego od razu wcelowany, skąd to mogłeś wiedzieć ?? (za pewne zaraz będzie tłumaczenie słyszałem jak idzie. To już Ci odpowiem, że to jest nie możliwe byś jego słyszał dlatego, iż jest rozpoczęcie rundy, wokół pełno strzałów więc bardzo dziwne byś go słyszał) WH! 

_

Dobra wystarczy, wypisałem wystarczająco by Wam udowodnić to, że ODPAŁ POZOSTANIE ODPAŁEM. Danie Tobie szansy było kompletną pomyłką, miałeś grać na steam którego posiadasz a Ty pokazujesz znowu Swoje możliwości na ns. Szkoda Mi słów na Ciebie, zaraz zacznie się tłumaczenie z Twojej strony, że Ty jesteś czysty, że grałeś odpalony tylko raz. A ja Ci powiem, że nie grałeś odpalony tylko raz bo doskonale wiesz, że na innych serwerowniach też masz bana i były robione na Ciebie rozpiski. Nie będę się zbytnio tutaj Tobie rozpisywał powiem jeszcze tyle, że już się tutaj nie wypowiem. Możesz namówić kogo chcesz by tutaj się wypowiedział (oczywiście chodzi Mi o Twoich kolegów którzy napiszą, że jesteś czysty.) Ja już swoje powiedziałem i nie odpowiem Ci na żadną wiadomość ani nie skomentuje Twojego płakania w komentarzach tutaj. Myślę, że możesz Sobie odpuścić płacze w komentarzach i poczekać na decyzję "ogarniętego" UBT :) Tyle ode Mnie  (aaaa nie jeszcze zapomniałem, za pewne dodasz to iż miałeś robione sporo razy ss no i że były czyste. No i co z tego, że były czyste skoro istnieją takie cuda jak anty. Pozdrawiam)

Dodam: 

Banik: 

 

Demko: 

 

 

 

BRAK UB od księżniczki @Kika ♚ ( no i miała rację, że nie dała Tobie szansy. Szkoda, że My daliśmy bo straciliśmy przez to sporo stałych graczy no i Adminów. Bo zachciało się dać UB spalonej kur..) 

No i deserek ss (SPALONE) 

 

_

No ale przecież Ty byłeś tylko raz odpalony. Szkoda, że na innych sieciach też wstęp masz zabroniony. Tyle ode mnie już tutaj się nie wypowiadam, proszę by się tutaj tylko wypowiedziały osoby które będą oglądać demko. Ode Mnie to wszystko. Weźcie pod uwagę wszystkie przedstawione dowody wyżej i pamiętajcie jedno ODPAŁ POZOSTANIE ODPAŁEM. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Widziałem demko i powiem ze szkoda nawet rozpisywac i dodawać coś wiecej...  zmiksowany napisał wszystko..

wszedl na aktywnym  wiec dostal ode mnie perma na cfg i potem dalej gral... no jaja .......

Jak dla mnie spalony.... nic dodac...

i powinni zostac przeproszeni starzy admini... 

Gracz do wywalenia !!!

Perm to malo dla niego za te klopoty ktore stworzył...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0