Sign in to follow this  
Followers 0
Po prostu Hubert.

przyjęta
Zabezpieczenia.

9 posts in this topic

Nie wiem czy jest, bo nie znam plików serwerowych ale wolę się upewnić.. 

1. Dodać zabezpieczenie które skanuje pliki gracza aby wykryło po prostu *niechciane pliki*. Do tego za każdym razem gdy wykryje dawałoby automatycznie bana na 5 minut, tak aby dać czas na wykasowanie tych plików, bądź zależy od upodobań.. można od razu na stałe.

2. Dodanie bana na cfg, albo jestem ślepy, bo po prostu tego nie widzę.. Albo po prostu nie jest on dodany. Myślałem, że po prostu nie jest on dodany do amx menu, lecz nawet komenda na owego bana również nie działa.

3. Oraz aby automatycznie dawało bana za wgranie celownika do AWP, mniej więcej na 5 minut, aby również gracz miał czas na usunięcie z plików.

1. Na TAK tylko perma od razu

2. Chyba jest takie coś ale jak nie to dodać natychmiastowo

3. To też na TAK

1 minutę temu, vanillah napisał:

1. ehh nie ma perfekcyjnego 'anticheata' zeby to wykrywal, a szkoda wywalac z serwera nieszkodliwych graczy

Perfekcyjnego na pewno nie ma ale żeby po prostu wykrywało te *niechciane pliki*, które przez graczy są najczęściej używane. Napisałem tutaj ogólnie, ale oczywiście chodziło mi o te najczęstsze. Mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi xD

2 pkt - >  Jestem na Tak. ;)

-- > Między innymi szybkie AB.

-- > Dobre dla admina - można i przez console i przez klawisz bind na którego się go zbindowało.

-- > I nie trzeba się z nikim męczyć przez nie wiadomo ile ;> :malpka:

1. Na tak - lecz zostawiłbym to na banie 5 minutowym żeby to nie odrzucało tych niewinnych graczy.

2. Na tak - Przyda się administracji

3. Na tak - tak jak napisała @Rudaaa :D . ! nie będzie trzeba się użerać z nikimi nie wiadomo ile 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0