Sign in to follow this  
Followers 0
Sceptyk99

zamknięty
Sceptyk Na Opiekuna

10 posts in this topic

Nick: Sceptyk
Imię: Piotrek
Znajomość AMX: 8
GT: http://www.gametracker.com/player/Sceptyk/91.224.117.130:27015/ (Najaktywniejsza Osoba Na JB TOP 1)
Dlaczego Ty: Uważam ,że jestem jedyną osobą ,która spędza najwięcej i najdłużej czasu, można powiedzieć ,że jest to moje 2 życie, ponieważ poświęcam swój prywatny czas. Jestem osobą o nieposzlakowanej opinii (brak skarg, uwag,zastrzeżeń wobec mojej osoby). Myślę ,że jestem w stanie to ogarnąć z pomocą Trivora, zachować ład, skład i porządek na serwerze.

Bardzo dobra inwencja twórcza, spodobało mi się podanie, krótko zwięźle i na temat.

Jestem jak najbardziej na TAK!!!

Osoba, która zasługuje na to i uważam Trivor że nie będziesz żałował. Uważam że z Twoją pomocą albo z objaśnieniem da radę...

Jeszcze raz OGROMNE TAK !!

A więc zacznę może od aktywności to jest tak, że siedzisz czasem na spect ale pilnujesz porządku , jak najbardziej plus . Jeden z lepszych adminów na Jb  bardzo długo gra jest obeznany w temacie. Bardzo dobra znajomosc amx. Jak najbardziej się nadaje na opiekuna !

Jestem neutralny ;/ 

Ogarniasz 

Wiele osób cię lubi i szanuje 

Ale z drugiej strony... 

Drzesz ryja przez mikro [śpiewasz] nie mam nic przeciwko temu rozwijaj swój talent ale nie na serwerze 

Widzisz że przeklinają / wyzywają się ale nic z tym nie robisz bo to twoi znajomi ;/ 

Dzisiaj przy mnie pisałeś z emilką i julką coś tam że je kochacie tym sposobem szerzyliście patologie na serwerze razem z alucardem oczywiście ty miałeś mniejszy w tym udział no ale jednak ;/ 

Mam nadzieje że się nie obrazisz za moją opinie powodzenia ;d 

Sory Ale nie:

-Bawisz się mikro

-Nie patrzysz na u@

- Zajmujesz się czymś innym'

- Często siedzisz na spect

Na mnie też proszę się nie mścić jak AlucarD , nie chce się spinać  jesteś spoko ale narazie poczekaj

A i nie czapiaj cie się do mnie za to że napisałem na nie :)

Zamykam, ale następnym razem prosiłabym @Trivor abyś zwracał uwagę na wzór, który używają Twoi kandydaci w podaniu ;) Prosiłabym o stosowanie się do : 

Będę bardzo wdzięczna ;) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0