Btk*l0ol*

rozwiązany
skarga na admina ParkourGrchw

17 posts in this topic

bana page.png 
Nick (1)Btk*l0ol**
SteamID STEAM_0:0:986681078
SteamCommunity ID 76561199933627884
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana Podszywanie sie pod inne osoby
Wykonano 18.06.2017 - 20:58:29
Wygasa 19.06.2017 - 20:58:29 (22 Godzin(y) 47 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez ParkourGrchw
Zbanowany na [Klasyczny de_dust2][Free VIP DLA STEAM] @ Skilluje.pl
Wszystkie wygasłe bany                                                      wezcie ogarbijcie tegoi admina odbanuje mnie ktos !!!!!!!!!!!!!! popieram hubsona ten  chlopak  nie ogarnia wgl tematu

@Btk*l0ol* napisz odwolanie od bana w odpowiednim do tego dziale

Pomyślał pewnie, ze to podszywka.. Każdemu mogło się zdarzyć, bądź przynajmniej mógł sprawdzić czy to ma pewno jesteś Ty. @ParkourGrchw Wyjaśnij te całe zajście po przez mocne argumenty.

A Tobie po prostu zostaje tylko w odwolanie się od tego bana.

Myślę, że tu nie ma już o czym mówić, owy  admin był w stanie zbanować naszego admina, flagi zostały mu odebrane do czasu wyjaśnienia, myślę, że nie będzie większych problemów.  Przenoszę do innego działu ;) 

Job twoja mac likes this

brawo @Kika jeszcze jeden i bedzie razniej na dd2 wiec brawo Ty

co wy gadacie jak @Btk*l0ol* zna kazdy na serwie a nie jest w jego przypadku stwierdzic czy to on prawda? upewniajcie sie a nie banujecie bez sensu!!!!!

@Btk*l0ol**podaj tu swoje imię i powiedz jak mnie na serwie nazywasz to zobaczymy zaraz

btk**l0ol** myślę że próbujesz z nas zrobić Debila btk który dostał admina jest tym prawdziwym jego staż na forum sam prosiłem go kiedyś o składanie podania na admina więc myślę że wyjaśniłem 

nie ma co wyjaśniać prawdziwego mam na fb i wczoraj mu pomagałem z ranga na messie

Myślę, że nie ma co dalej ciągnąć tego tematu, zaczyna się rozmowa "O WSZYSTKIM I O NICZYM", ale jak już jest tyle niewyjaśnionych spraw w danym temacie to zaczynamy:

1. Admin @ParkourGrchw dopóki nie wyjaśni sprawy z banowaniem adminów jak i bezpodstawne banowanie za podszywke u mnie na pw, nie zostaną mu oddane flagi admina.

2. Osoba o nicku @Btk*l0ol** zostaje zbanowana na forum, a jeżeli pojawi się na serwie prosiłabym adminów o natychmiastową reakcję. 

Mam nadzieje, że wszystko jasne, zamykam! 

Guest
This topic is now closed to further replies.