Sign in to follow this  
Followers 0
Kugelek

rozwiązany
Annihilator - obraza

6 posts in this topic

1. Twój nick na serwerze: Kugel

2. Serwer na którym zaszło zdarzenie: 6MAPS

3. Data i DOKŁADNA godzina: 07.08.2017 okolice godziny 23:00

4. Nick osoby, na którą chcesz złożyć skargę: Annihilator (http://steamcommunity.com/profiles/76561198382062575

http://www.gametracker.com/player/Annihilator/193.33.176.167:27015/)

5. Opis sytuacji: Byłem przez tego pana wielokrotnie obrażany. Najczęściej pojawiało się słowo 'frajer' ale padły też ostrzejsze teksty m.in. o moich rodzicach. Byłem wielokrotnie nazwany psem, śmieciem itd. Padały teksty "w burdelu nie nauczyli cie odpowiadac na pytania?" ale to niestety sie nie nagrało (zacząłem nagrywanie dopiero PO tym tekście). Takie zachowanie nie powinno mieć prawa bytu na cywilizowanym serwerze cs:go. Jako ze czuje sie poruszony obelgami tego pana, licze na surową kare dla niego.

Pojawiły się jakieś śmieszne zarzuty, że obrażam administracje a następnie uciekam serwera i że jestem tchorzem. No ale te zarzuty to mam akurat gdzieś, ważne zeby dostał bana za obrazę. 

6. Świadkowie/dowody: krótki wycinek nagrał sie na demku

http://www30.zippyshare.com/v/kUF3FdiB/file.html

możecie sobie odpalić wrzucając demo do folderu WASZ_DYSK\Steam\steamapps\common\Counter-Strike Global Offensive\csgo, odpalając csa i wklepując w konsole

playdemo demo

Nie bede robić rozpiski wszystkich obelg, mozecie sami odsłuchac....

Dodam, że pomimo jego prowokacyjnych obelg zachowalem zimna krew i staralem sie nie odpowiadac agresywnie ani wulgarnie, z racji że tylko on obrażał mnie i żadnych obelg ode mnie nie otrzymał, mam nadzieje ze zostanie on porządnie ukarany z racji ze to ja nadstawiłem policzek i nie oddałem zgodnie z zasadą 'wet za wet'.

pozdrawiam cieplutko

Ładnie napisany post, nawet z wklejonym demem. Jakąś godzine lub więcej przed tym postem dostalem trzy skargi od trzech graczy ktorzy twierdzili, że:

-obrażasz administracje

-zlewasz regulamin oraz masz problem wgl z jego istnieniem 

-mowisz bzdety typu "moga mnie zbanować"

Bardziej interesuje mnie ten wątek niż tyranie sie.

Oczywiście nie popieram tutaj impulsywnej reakcji Annihilatora. Była nie na miejscu. Z tego względu widze dwie opcje:

-znajdujesz dowód że nie obrażałeś administracji etcetera i annihilator zostaje ukarany

A druga opcja w oparciu o cytuje:

36 minut temu, Kugelek napisał:

No ale te zarzuty to mam akurat gdzieś, ważne zeby dostał bana za obrazę. 

-on dostaje bana za obraze ciebie, a ty za obraze administracji i regulamimu serwera.

26 minutes ago, Wróbel said:

-znajdujesz dowód że nie obrażałeś administracji etcetera i annihilator zostaje ukarany

Stawiacie mnie w brzydkiej pozycji bo nie jest to fizycznie mozliwe. Nie nagrywam swoich gier. Ten mały pliczek który wysłałem wyżej waży 22MB a obejmuje ledwie kilka rund. Gdybym nagrywał wszystkie swoje mecze, to móglbym powiedziec obu moim dyskom (1TB hdd, 128 SSD) serdeczne sayonara. 

Ciężar dowodu spoczywa na oskarżycielu, nie ma czegos takiego jak udowadnianie swojej niewinnosci. Gdyby w prawie nie było czegos takiego, sąsiedzi oskarzaliby siebie nawzajem o morderstwo. W zemście za na przykład rozwalenie płotu przez psa albo porysowanie passata :) Co sprytniejsi oskarżaliby sąsiada, który nie ma możliwości do obrony samego siebie bo np. mieszka sam albo imprezuje. Byłoby absurdem gdyby taki człowiek musiałby dowodzić swej niewinności, nieprawdaż?

Podobna sytuacja miała miejsce ze mną, bowiem korzystając z nieobecnosci admina na serwie w 3-4 rundach zrushowałem grając jako CT. Wyszło mi to na tyle dobrze, że otwierałem mape i paru osobom się to nie spodobało. Normalny człowiek by pomyslał "kurwa nie dam sie, przykampie i wyhaczę  tego rushera a  potem wróce do celow mapy", ale nie... tak to nie działa w polsce xD. Tu trzeba ugadac sie z ziomeczkami, zaspamić w kilka osób admina i jeszcze zwyzywać matke tego rushera. Bo tak... bardziej po naszemu, po polsku.

tldr, najwyzej moge dostac bana na pare godzin za rush, do którego sie przyznaje. i jesli to jest warunek zbanowania tego typa za obraze mnie i moich rodzicow, to poproszę.

natomiast obrazania admow, regulaminu itd. nigdy tak naprawde nie było 

Ja to widzę tak: Annihilator dostał odpowiedniego bana za obrazę, a Kugel tym razem nie został ukarany z braku dowodów, jak macie jakieś dowody, to zapraszam do napisania innej skargi.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0