Sign in to follow this  
Followers 0
Tennessee

Koniec turnieju 5vs5

13 posts in this topic

A więc... turniej mixowy 5vs5 dobiegl końca, a oto wyniki:

Miejsce 1 - @SeviAK

Miejsce 2 - @mariuszek

Miejsce 3 - @Dejv.

Gratuluję wszystkim zwycięzcom oraz dziękuję wszystkim drużynom, które były częścią naszego turnieju.

Po wielu godzinach i wielu rozegranych meczach w końcu udało się wytypować zwycięzców z czego jestem niezwykłe szczęśliwy.

Tu i teraz pragnę szczerze podziękować paru osobom, a mianowicie:

Dziękuję @CzarnY'emu za chęć zorganizowania turnieju. Gdyby nie on, prawdopodobnie nie pisałbym tego postu.

Dziękuję @GoThIc'owi, który przejął "dowodzenie" nad turniejem i nie pozwolil, by odszedł w zapomnienie.

Dziękuję @Wormf'owi, który zajął się turniejem podczas mojego wyjazdu i szczęśliwie doprowadził turniej do końca.

Dziękuję również naszemu kochanemu @Dejwid'owi, który kiedy tylko miał czas, pomagał zarówno mi jak i Gothicowi podczas trwania turnieju.

Pragnę podziękować kazdemu, kto w mniejszym lub większym stopniu przyczynił się do tego turnieju i pomógł go zorganizować.

Był to pierwszy raz, kiedy zostałem wytypowany do prowadzenia takiego turnieju na naszej sieci i mam nadzieję, że nie był to też ostatni.

Pragnę przeprosić za wszelkie niedociągnięcia, nieprofesjonalne podejście do sprawy i brak zaangażowania, który można było czasami zauważyć. Zapewniam, że kolejne turnieje, które będzie mi dane organizowac będą objęte większą uwagą, zostaną staranniej zaplanowane oraz po prostu będą lepsze pod każdym względem.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim oraz gratuluje zwycięzcom,

Tennessee

PS #1 - Przepraszam za taki, a nie inny format postu, lecz jak niektóre osoby wiedzą - znajduje się aktualnie na działce, gdzie nie mam dostępu do internetu, a na telefonie trochę krucho z formatowaniem tekstu.

PS #2 - Ze zwycięzcami skontaktuje się osobiście poprzez prywatna wiadomość na forum w celu odebrania nagród za turniej.

Dzięki za turniej, pozdro dla tych co przed meczem cwaniakowali "ile chcecie dostać 16:1 czy 16:3?"

Graty dla 2 i 3 miejsca, bo sobie gratulowac nie będę. :)

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0