Sign in to follow this  
Followers 0
*SWIR*

rozwiązany
TXTv2!?

12 posts in this topic

Siema. To jeszcze raz Ja z tym samym :) Jeśli jest to karane to z góry przepraszam lecz dalej dręczy mnie to, że daszek na inferno to tekstura :D

http://pobyku.com/topic/5510-czym-sa-tekstury/   zapraszam do zapoznania się tutaj co jest zaliczane jako txt..

Jeśli chodzi znów o ten daszek na inferno, który jest po prawej stronie od wyjścia na środek to jesteście w dużym błędzie i nie powinno to być karane :)
Ze zdjęcia, które są załączone w linku to jest dopiero szczyt hardcoru i wskakiwania w te miejsca. Więc bądźcie rozsądni i dajcie człowiekowi wykorzystać chociaż to miejsce.

Pozdrawiam, *SWIR* 

Na serwerze jest to uważane jako txt, ponieważ nie wskoczy się tam bez podsadzki, trzeba mieć svipa i było by to niezbyt sprawiedliwe dla osób nie posiadających podwójnego skoku

Ale zasady serwera powinny być w jakis sposób powiązane z tą grą, a nie wymyślać swoje własne. Po co robić za to bana skoro i tak połowa osób tam w skakuje, a gdy admina nie ma będą robić to nadal. Nie zrobicie z tym nic, więc zamiast szukać dziury w całym po prostu lepiej to zmienić. Na de_dust2, na b jest komin, a obok 2 skrzynki, często sam tam wskakuję, gdy są admini i nikt nawet uwagi nie zwraca, a przecież według regulaminu tego serwera to są txt. Takich miejsc jest masa, a tylko na inferno sie obrywa,  dlaczego?

1 godzinę temu, Mariax napisał:

trzeba mieć svipa i było by to niezbyt sprawiedliwe dla osób nie posiadających podwójnego skoku

Żeby mieć svipa wpłaca się pieniądze nieprawdaż? Ogółem cały svip można uznać za niesprawiedliwy, ponieważ ma 120hp, leczy się za zabicie, od 3rundy ma bronie za darmo, granaty za darmo nawet od 1 + kevlar z kaskiem.. no ssory

przepraszam za post pod postem.. chciałem edytować poprzedni post i coś nie pykło xd

@bl0ckedma 200% racji 

W takim razie dlaczego na eslu można było wchodzić na txt?

Na 2 środku są skrzynki, dlaczego tego nie banujecie za txt?

8 godzin temu, bl0cked napisał:

Żeby mieć svipa wpłaca się pieniądze nieprawdaż? Ogółem cały svip można uznać za niesprawiedliwy, ponieważ ma 120hp, leczy się za zabicie, od 3rundy ma bronie za darmo, granaty za darmo nawet od 1 + kevlar z kaskiem.. no ssory

RACJA BLOCKED! To ja się pytam po cholerę dodajecie opcje podwójnego skoku jak nie mogę z niego w pełni korzystać? Skoro jest to tak bardzo niesprawiedliwe to sprawiedliwe jest to jak gracze sobie przesiadują w jednej pozycji nie wykonując zadań mapy i nie zostają ukarani? Ciekawe są te zasady. Skoro tak bardzo to przeszkadza to znajdźcie plugin, który umożliwia przenikanie przez siebie, jednocześnie z możliwością podsadzania się :-) 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  
Followers 0