Paczub

rozwiązany
Skarga na AkAmAsTer

11 posts in this topic

!!!WYPOWIADAJĄ SIĘ: OSKARŻYCIEL, OSKARŻONY, ADMINI SERWERA NA KTÓRYM ZASZŁO ZDARZENIE, ŚWIADKOWIE, JEŚLI POTWIERDZI TO OSKARŻYCIEL!!!

1. Twój nick na serwerze:Paczub

2. Data i DOKŁADNA godzina: 11:39 2017-08-12

3. Nick osoby, na którą chcesz złożyć skargę: AkAmAsTeR

4. Opis sytuacji:Po wejścu na serwer cs go #3 Akamaster zaczoł po mnie cisnąć typu masz chujowe gt nie dostaniesz się na admina i ogółem jesteś chujowy itd  i ogołem po mnie cisnąć zaprzeproszeniem

5. Świadkowie/dowody:Cały Serwer To Widział Jak mnie obrażał Wtedy byliśmy Martwi i pisał mi to na dead zaczoł obrażać mnie i wgl jak żyliśmy już to też byly jakieś Momenty pod koniec napisałem Przyznaje się Chuj ci w dupe nie jestem Konfidentem i dostałem za to Bana Klaudusia :* nawet napisała Uspokójcie się Kurwa za przeproszeniem

Link do Demka że faktycznie co wymieniłem poniżej osoby Były i były Momenty że coś takiego się działo http://d1.hltv.org.pl/srv45309/HLTV-1708121118-css_dust2.dem.zip

Świadkowie :

polaczek xd

cay

BinGo

La Crim

Darkken

Klaudusia :*

i inne osoby Które byly na Serwerze :)

Jeśli jest to możliwe, to proszę o napisanie przynajmniej minuty, w której padły te slowa

@AbCdEfG, @VaPe.Team NaYeBaNy - !!WYPOWIADAJĄ SIĘ: OSKARŻYCIEL, OSKARŻONY, ADMINI SERWERA NA KTÓRYM ZASZŁO ZDARZENIE, ŚWIADKOWIE, JEŚLI POTWIERDZI TO OSKARŻYCIEL!!!

Niestety mam świadków Demko tam jest jak coś chciał i wogole calego nie przejżałem ale myślę że napotkasz cos pomeidzy 17-19minutą coś takiego Mam na to świadów że do takiego zdarzenia doszło bo  ich wymieniłem Klaudusia Napisała nawet zaprzeproszeniem uspokójcie sie kurwa

@Tennessee Weź  sprawdź  logi jak byś mógł bo coś nie wierzę,że @AkAmAsTeR by tak bez powodu do niego tak się odzywał.A już trochę znan paczuba i wiem, że lubi prowokować innych graczy,adminów. Sam byłem przy tym jak stracił admina ts3 i poszedł do @Needy na skargę, że to przez innowacje stracił rangę i się prosił o rangę przyjaciela ts mówiąc, że kika mu da i tak mu nie dała.

Typie ale ja mam na to świadków i nie prowokowałem wchodze do gry na dd2 #3 wchodze pisze że mam chujowe gt itd pod koniec napisałem mu chuj mu w dupe nie jestem konfidentem za to dostałem Bana Więc nIe pitol Nayebany Kłamco i mnie wgl nie znasz nawet nie wiesz jak mam na imie zresztą wracając mam świadków jak on Takie rzeczy mówił

17 minut temu, VaPe.Team NaYeBaNy napisał:

@Tennessee Weź  sprawdź  logi jak byś mógł bo coś nie wierzę,że @AkAmAsTeR by tak bez powodu do niego tak się odzywał.A już trochę znan paczuba i wiem, że lubi prowokować innych graczy,adminów. Sam byłem przy tym jak stracił admina ts3 i poszedł do @Needy na skargę, że to przez innowacje stracił rangę i się prosił o rangę przyjaciela ts mówiąc, że kika mu da i tak mu nie dała.

Nie chciałem się w to wtrącać, ale skoro Cię przy tym nie było to po co się wypowiadasz ? Z resztą na demku jest wszytko pokazane jak to wygląda.

A co z tą utratą rangi Admina TS3 to była całkiem inna sytuacja, byłeś tylko przy tym jak mu zabierał rangę. 

A co do Paczuba i jego prowokowania, gościu czy Ty widzisz co piszesz ? Co jak co, ale Paczub jest jedną z spokojniejszych osób na ts'ie, także wątpię żeby zaczął go prowokować.

Przed chwilą, Demonelancum napisał:

A co do Paczuba i jego prowokowania, gościu czy Ty widzisz co piszesz ? Co jak co, ale Paczub jest jedną z spokojniejszych osób na ts'ie, także wątpię żeby zaczął go prowokować.

No Paczub jest spokojny wgl nie przeklina a jak się wkurzy mutuje all albo na ts się mutuje :P 

3 godziny temu, Demonelancum napisał:

Tak czy siak się pokłócili, poleciało kilka przekleństw.

Nie pamiętam kto zaczął niestety xd

Obejrzałem demko, gadałem z świadkiem i @AkAmAsTeR2 jako admin przeklinasz często, i zacząłeś pisać, że jest ch*jowy i wielie innych rzeczy

Miałeś dostać degradacje ale dostajesz 1 szansę, ale dostajesz 2 ostrzeżenia jeszcze 1 i degracaja zamykam 

Guest
This topic is now closed to further replies.