Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
malf

[Propozycja] Dźwięki

Rekomendowane odpowiedzi

Typ propozycji [zmiana/dodanie/usunięcie] : Zmiana
Opis propozycji : Dodanie komendy, która umożliwiłaby wyłączenie dźwięków przy zabiciu. ( DUPSZOT, DOUBLE KILL, itp... )

Argumenty propozycji : Czasem utrudnia to usłyszenie kroków/granatów. Kilku graczy na serwerze, również skarżyło się, że nie ma opcji wyłączenia tych dźwięków.

• Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Tak, miałem sytuacje 2 vs 1 gdzie zabiłem 1 gracza i pojawił się dźwięk DupSzot co spowodowało ,że nie usłyszałem gracza który był z tyłu mnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak bardzo sie przyda takie cos 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety dźwięki te nie są wywoływane u każdego gracza z osobna tylko są emitowane z zabójcy lub ofiary w zależności, który jest to dźwięk i zmieniłem to dlatego, żeby zmniejszyć głośność do 60% bo fabryczna wersja pluginu na której dałoby się taką komende zrobić nie pozwalała na ściszenie dźwięków. Pytanie czy po prostu ściszyć te dźwięki jeszcze bardziej czy zrobić fabryczną wersje z opcją wyłączenia tych dźwięków. Jeśli dźwięki ściszyć by do tego stanu żeby na długiej słyszeć użycie spadochronu z gali myślę, że byłoby idealnie.

• Lubie to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi